Otestujte sa

Máte podozrenie, že by vaše ťažkosti mohli signalizovať nešpecifické črevné zápaly? Alebo vám už bola diagnostikovaná ulcerózna kolitída či Crohnova choroba, nie ste si však istí, či dodržiavate životosprávu aj všetko ostatné, ako je potrebné? Využite naše anonymné online testy, výsledky vám za chvíľu napovedia, ako ste na tom.

time Rychlý test

Nešpecifický črevný zápal

Víte, jak jste na tom se svou nemocí?

Nešpecifický črevný zápal často človeku komplikuje bežné aktivity a znižuje kvalitu jeho života. U dobre liečených pacientov v dlhodobej remisii to tak však byť.
time Rychlý test

Nešpecifické črevné zápaly

Máte podezření na IBD?

Máte vy alebo váš blízky črevné ťažkosti? Vyplňte si krátky dotazník a zistite, či by mohlo ísť o Crohnovu chorobu či ulceróznu kolitídu. Vaše odpovede budú absolútne anonymné a výsledok poslúži len vám. Dotazník je určený pre osoby od 18 rokov.
time Rychlý test

Ulcerózna kolitída

Zjistěte, zda nemáte relaps - Ulcerózní kolitida

Necítite sa v poslednom čase vo svojej koži? Možno sa hlási o slovo ulcerózna kolitída. Náš rýchly test napovie, či môžu vaše ťažkosti byť známkou relapsu.
time Rychlý test

Crohnova choroba

Zjistěte, zda nemáte relaps - Crohnova choroba

Necítite sa v poslednom čase vo svojej koži? Možno sa hlási o slovo Crohnova choroba. Náš rýchly test napovie, či môžu vaše ťažkosti byť známkou relapsu.